Współpraca

FF Jaworzno

Współpracuję z klubem fitness Fabryka Formy od 2015 roku . Spodobała mi się polityka klubu, gdzie najważniejszą osobą w klubie jest klient.

Znajdziesz mnie  w Jaworznie. Poza tym na Śląsku, fitness klub ma siedziby w Katowicach i Sosnowcu. Klub zatrudnia trenerów i instruktorów z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu masz gwarancję skuteczności i bezpiecznego treningu.

Klub oferuje zajęcia siłowe, wytrzymałościowe, cardio, rozciągające i wiele innych, a sam mam możliwość prowadzenia zajęć Runmageddon®, które przygotują Cię do Twojego pierwszego, bezpiecznego startu w zawodach przeszkodowych.

Harpagan Beast

Jaworznicka grupa startująca w zawodach przeszkodowych i zawodach typu ninja, którą mam zaszczyt przygotowywać do startów.

Drużyna Roku 2019 w Plebiscycie Dziennika Zachodniego.

W grupie mamy osoby stawiające pierwsze kroki w tego typu zawodach, a także osoby zaawansowane z kilkuletnim stażem.

Biegi przeszkodowe to dla nas świetna zabawa i duża dawka adrenaliny. Trenujemy razem, żeby wzajemnie się wspierać i motywować do pracy nad własnymi słabościami.

Chcesz dołączyć? Zapraszam do kontaktu!

Runmageddon

Współpracuję z firmą Runmageddon.
Jestem zawodnikiem, ale również jedynym certyfikowanym trenerem Runmageddonu w Jaworznie.

Przygotowuję osoby indywidualnie do startów w biegach przeszkodowych, ale również prowadzę treningi dla grupy „Harpagan Beast” w poniedziałki, środy, piątki i w soboty

Nie zwlekaj.

Umów się na trening próbny.