Współpraca

W Kręgu Formy

Jaworznickie Stowarzyszenie propagujące aktywność fizyczną. Grupa organizuje imprezy sportowe bądź pomaga w ich organizacji. Z nami możesz się poruszać w swoim tempie na treningach plenerowych na terenie miasta Jaworzna w każdą ostatnią sobotę miesiąca. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu FB przez stronę Stowarzyszenie w Kręgu Formy.

Harpagan Beast

Jaworznicka grupa biegaczy OCR, którą mam zaszczyt przygotowywać do startów w biegach typu Runmageddon. W grupie mamy osoby stawiające pierwsze kroki w tego typu zawodach, a także osoby zaawansowane. Biegi przeszkodowe to dla nas świetna zabawa i duża dawka adrenaliny. Trenujemy razem, żeby wzajemnie się wspierać i motywować do pracy nad własnymi słabościami. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu FB na grupie Harpagan Beast lub RMG FIRST STEP.

Runmageddon

Współpracuję z firmą Runmageddon.
Jestem zawodnikiem, ale również jedynym certyfikowanym trenerem Runmageddonu w Jaworznie.

Przygotowuję osoby indywidualnie do startów w biegach przeszkodowych, ale również prowadzę treningi dla grupy Harpagan Beast w poniedziałki, czwartki i soboty w klubie Fabryka Formy Jaworzno.

Nie zwlekaj.

Umów się na trening próbny.